12.07.2005 Novinky od tucana

( všeobecně)


Po dlouhé době jsem si udělal chvíli čas, že napíšu něco do blogu. Ne že by nebylo o čem psát, ale nějak poslední dobou nemám chuť/čas.
Takže nejdřív co se stalo.

Asi nejvýraznější zážitek poslední doby byl víkend na Berounce na kánoích. Fotky jsou k nealeznutí zde.
Byla to naprosto super akce se spoustou super lidiček, která se naprosto vydařila. Jediný problém nastal pár minut před koncem sobotní etapy, kdy jsme ztratili jedny brýle. Doufám, že si brzy podobnou akci zopákneme.

V práci je teď naprostej blázinec. Došlo k přechodu na nový informační systém. Zatím je to ve stavu, že ani nevím jak to popsat. Prostě něco jede a něco ne. Otázka je, kam se to zvrtne. Snad se to doladí.

Nemůžu se nezmínit, že jsme polepšili foťák, tak snad se to nějak podepíše na zlepšení kvality našich fotek, které byly bohužel velmi často hodně rozmazané. S tím už je doufám konec. IS je IS ;-).

Poslední dobou si připadám chronicky nevyspalej. Nevím čím to je, ale vždycky v neděli nebo v ponděli věčer mám nějakou dlouhou, takže se dostanu do postele po dvanáctý, čili si udělám deficit hned na začátku týdne a přes týden to samozřejmě vstáváním do kolbenky nedoženu. Musím s tím něco udělat. Marně již několik let trénuji na snižování potřeby spánku, ale nějak se nedaří. Jak nemám aspoň sedm hodin, sem nepoužitelnej. Neměl byste někdo nějaký nápad?

Doma vše při starém, akorát trošku víc "kutím" jak říká Míša. Hlavně už se opravdu začína schylovat k terase, tak snad bysme si mohli koncem léta taky sednout venku na terasu a dát si čaj na vzduchu. Načasování holt nějak nevyšlo.

Co se týče kultury, máme teď za sebou několik návštěv kina. Např. Tlumočnice, Válka policajtů nebo doma Sin City. Musím říct, že Tlumočnice a Sin City mě trochu zklamaly, nebylo to špatný, ale nějak jsem čekal víc. Naopak válka policajtů (nechápu ty naprosto debilní překlady filmů u nás, v originále "36 Quai des Orfevres") mě hodně oslovila. Velmi podařený film. Ty franzouzi prostě umí, to je marný.

.: sesmolil tucan 12.07.2005, 10:14:00

KomentářePřidání komentáře...
Vaše jméno:


Váš e-mail:


URL vašich stránek:


Nadpis:


Text: